52 361 62 50 biuro@rex-kam.pl

Kruszarki

Kruszarki zapewniające proces kruszenia postrzegane są głównie jako sama maszyna, ale należy na nią spojrzeć szerzej – jako element bazowy oraz pomocnicze urządzenia takie jak dozownik nadawczy czy urządzenie zapewniające odbieranie końcowego produktu rozdrabniania.

Projektowanie i budowa kruszarek 

REX-KAM, biuro projektowe i producent kruszarek w Bydgoszczy zapewnia realizację wszystkich elementów krok po kroku. Sprzedaż kruszarek obejmuje: zaprojektowanie urządzeń, testy techniczne i wdrożeniowe oraz dystrybucję i usługi serwisowo-konserwacyjne. Skontaktuj się z działem handlowym REX-KAM, by sprawdzić, jak wygląda aktualny cennik kruszarek. 

Kruszarki – sposób działania i zastosowanie

Kruszarki – umożliwiając redukcję dużych elementów skalnych w małe elementy – sprawdzają się zarówno w przypadku żwiru, jak i kamieni czy pyłu skalnego. Uruchamiając proces kruszenia dochodzi do skutecznego rozdrobnienia materiałów, którego stopień uzależniony jest od specyfiki i zaprojektowania rządzenia. 

Kruszarki tworzone od podstaw w REX-KAM w pełni dostosowane są do zróżnicowanych typów i rozmiarów surowca. Umożliwia to skuteczne zmniejszanie materiałów tak, by ostateczny produkt opuszczający kruszarki mógł być poddany dalszemu przetwarzaniu. Na tym etapie przydatnymi rozwiązaniami technologicznymi są również oferowane przez REX-KAM przesiewacze zapewniające sortowanie i ukierunkowanie produktów do kolejnych etapów obróbki. 

Rodzaje kruszarek – oferta REX-KAM

Projektowanie i budowa kruszarek realizowana przez REX-KAM w Bydgoszczy to oferta skierowana zarówno dla firm z całego regionu kujawsko-pomorskiego jak i innych krajowych podmiotów. Zestawienie obejmuje wszystkie typy kruszarek, które firma zapewnia od ponad 30 lat.

Kruszarki szczękowe

Rozwiązania dostosowane m.in. dla branży górniczej – charakteryzują się dużym zakresem twardości. Kruszarki szczękowe znajdują zastosowanie m.in. sektorze wydobyciowym oraz branży żwirowo-piaskowej. Rośnie ich znaczenie w kontekście recyklingu. 

Kruszarki szczękowe używane są głównie podczas wstępnego etapu kruszenia surowców – przy założeniu, że te nie przejawiają tendencji do przyklejania. Do kruszenia materiałów dochodzi na skutek działania ciśnienia i ścisku dwóch szczęk – ruchomej i nieruchomej. REX-KAM, produkując kruszarki dla przedsiębiorstw zwraca szczególną uwagę na jakość wszystkich elementów kruszarki szczękowej: od koła zamachowego przez płytę rozporową, szczęki, boczne pancerze czy wahadło. 

Oferta produkcyjna kruszarek szczękowych obejmuje dwa warianty maszyn:

  • kruszarki dwurozporowe – przeznaczone do kruszenia bardzo twardych materiałów do 400 MPa
  • kruszarki jednorozporowe – dostosowane do kruszenia twardych materiałów do 300 MPa

W obu rozwiązaniach kruszarki umożliwiają kruszenie materiałów abrazywnych. 

Kruszarki udarowe

Możliwe są kruszarki pionowe oraz poziome. Podobnie jak w przypadku innych typów, to urządzenia, których zastosowanie obejmuje głównie branża recyklingowa oraz zajmująca się wydobyciem i przetwarzaniem żwiru oraz piasku.  

Oferta obejmuje kruszarki na zamówienie i według projektu opracowanego pod kątem potrzeb inwestora. Zapewniając maszyny o zróżnicowanych otworach wlotowych, szczelinach, wydajności i innych parametrach technicznych spełniamy zarówno standardowe oczekiwania odbiorców jak i bardziej nietypowe założenia. 

Kruszarki stożkowe

Ścieralne kruszarki o dużej twardości – używane są głównie w procesie wydobycia materiałów takich jak piasek lub żwir. 

Dlaczego REX-KAM?

9

Atrakcyjne ceny

Skutecznie łączymy wysoką jakość produktów z przystępnym cennikiem na usługi projektowe i wykonawstwo urządzeń dla przemysłu. Kruszarki, młyny, sortownice – czegokolwiek potrzebujesz, możesz liczyć na korzystne warunki współpracy i możliwość indywidualnych ustaleń cenowych. 

9

Wsparcie techniczne

Każdy z produktów, które realizujemy dla naszych klientów objęty jest długą gwarancją działania oraz szerokim pakietem usług dodatkowych – tego typu wsparcie techniczne sprawia, że urządzenia REX-KAM – np. kruszarki czy młyny – to żywotność, wytrzymałość i wieloletnie użytkowanie.

9

Wieloletnie doświadczenie

Wybierając sprawdzonego producenta maszyn i urządzeń warto kierować się doświadczeniem. REX-KAM działa od lat 90. – zapewniamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną, która jest szczególnie ważna w przypadku projektowania i budowy maszyn przemysłowych, których kluczową cechą jest jakość.

REX-KAM – producent kruszarek od 30 lat

Wybierając kruszarki szczękowe, stożkowe czy udarowe w REX-KAM masz pewność jakości, która wynika z ponad 30-letniego doświadczenia w branży. Jako biuro projektowe i producent kruszarek tworzymy urządzenia o dużej niezawodności działania i wytrzymałe również w przypadku nietypowych zastosowań. Maszyny o dużej wydajności zapewniają dostosowany do potrzeb klienta stopień kruszenia. 

Kruszarki w Bydgoszczy – sprawdź REX-KAM

Biuro projektowania maszyn oraz producent urządzeń REX-KAM zapewnia:

  • prace koncepcyjne nad technologią kruszarki
  • realizację projektu opracowanego pod kątem potrzeb Klienta
  • wdrożenie i uruchomienie kruszarki 
  • pełen serwis oraz konserwację urządzeń

Usługi projektowania i budowy kruszarek dla przemysłu realizowane są w Bydgoszczy; zasięg pracy REX-KAM obejmuje cały kraj oraz wykonywanie zleceń na zamówienie dla podmiotów zagranicznych. 

Skontaktuj się z działem obsługi REX-KAM, by poznać szczegółową ofertę kruszarek.

Napisz do REX-KAM : biuro@rex-kam.pl

Jerzy Solecki – założyciel firmy REX-KAM

Biuro Projektowania i Realizacji REX-KAM

v

Zadzwoń lub napisz

tel. 52 361-62-50

fax. 52 361-62-52

e-mail: biuro@rex-kam.pl

Adres zakładu i firmy

Zakład produkcyjny:

ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz

Siedziba firmy:

Ujejskiego 59/24, 85-168 Bydgoszcz

Inne dane

NIP PL: 554-046-89-62

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8-16