52 361 62 50 biuro@rex-kam.pl

Kruszarki

Kruszarki to urządzenia do rozdrabniania surowca stosowane w ciągach technologicznych. Zajmujemy się wykonywaniem różnego rodzaju kruszarek, dostosowanych do potrzeb i priorytetów inwestora.

Projektowanie i budowa kruszarek 

REX-KAM to biuro projektowe i producent kruszarek w Bydgoszczy. Zapewniamy realizację wszystkich elementów krok po kroku. Sprzedaż kruszarek obejmuje: zaprojektowanie urządzeń, testy techniczne i wdrożeniowe oraz dystrybucję i usługi serwisowo-konserwacyjne. Skontaktuj się z działem handlowym REX-KAM, by sprawdzić, jak wygląda aktualny cennik kruszarek, wśród których znajdziesz zarówno kruszarki szczękowe, jak i kruszarki udarowe, młotkowe, walcowe oraz stożkowe.

Kruszarki – sposób działania i zastosowanie

Kruszarki umożliwiają zmniejszenie granulacji wszelkich surowców mineralnych i innych surowców kruchych. Pozwalają więc na redukcję dużych elementów skalnych w znacznie mniejsze. Rozpoczynając proces kruszenia dochodzi do skutecznego rozdrobnienia materiałów, którego stopień uzależniony jest od specyfiki kruszarki

Kruszarki tworzone od podstaw w REX-KAM w pełni dostosowane są do zróżnicowanych typów i rozmiarów surowca. Umożliwia to skuteczne zmniejszanie materiałów tak, aby ostateczny produkt opuszczający kruszarkę mógł być poddany dalszemu przetwarzaniu. Na tym etapie przydatnymi rozwiązaniami technologicznymi są również oferowane przez REX-KAM przesiewacze zapewniające sortowanie i przygotowanie produktów do kolejnych etapów obróbki.

Rodzaje kruszarek – oferta REX-KAM

Projektowanie i budowa kruszarek realizowana przez REX-KAM w Bydgoszczy to oferta skierowana zarówno do odbiorców krajowych i zagranicznych. Obejmuje wszystkie typy kruszarek, które firma zapewnia od ponad 30 lat.

Kruszarki szczękowe

Kruszarki szczękowe są przeznaczone do wstępnego rozdrabniania surowca charakteryzującego się dużą twardością i małą lepkością. Urządzenia znajdują zastosowanie m.in. w sektorze wydobywczym, produkcji materiałów budowlanych i recyklingu.

Zasadę ich działania można dość prosto wytłumaczyć. Do kruszenia materiałów dochodzi na skutek sił ściskających występujących między szczęką stałą (zamontowaną w korpusie), a ruchomą (zamontowaną w wahadle wykonującym ruch). Firma REX-KAM, produkując kruszarki dla przedsiębiorstw, zwraca szczególną uwagę na jakość wszystkich elementów kruszarki szczękowej: od koła zamachowego przez płytę rozporową, szczęki, kliny boczne, korbowód czy wahadło.

Oferta produkcyjna kruszarek szczękowych obejmuje dwa warianty maszyn:

  • kruszarki jednodźwigniowe  – o eliptycznym ruchu wahadła,
  • kruszarki dwudźwigniowe – o posuwisto-zwrotnym ruchu wahadła.

Kruszarki szczękowe dwudźwigniowe umożliwiają kruszenie materiałów abrazyjnych.

Kruszarki udarowe

Nasza oferta obejmuje kruszarki udarowe poziome produkowane na zamówienie, według projektu opracowanego pod kątem potrzeb inwestora. Zapewniamy pełen typoszereg maszyn o zróżnicowanych otworach wlotowych, szczelinach wylotowych, wydajności i innych parametrach technicznych.Nasze urządzenia mogą zostać dostarczone zarówno w wykonaniu standardowym, jak i specjalnym.

Kruszarki stożkowe

Ścieralne kruszarki stożkowe zostały przeznaczone do surowców o średniej i dużej twardości. Umożliwiają uzyskanie produktu o dużej jednorodności i kubiczności ziarna – szczególnie na granulatorach stożkowych. Kruszarki stożkowe używane są głównie w procesie dokładnego kruszenia materiałów, na ostatnim stopniu ciągu technologicznego.

Dlaczego REX-KAM?

9

Atrakcyjne ceny

Skutecznie łączymy wysoką jakość produktów z przystępnym cennikiem na usługi projektowe i wykonawstwo urządzeń dla przemysłu. Kruszarki, młyny, sortownice – czegokolwiek potrzebujesz, możesz liczyć na korzystne warunki współpracy i możliwość indywidualnych ustaleń cenowych. 

9

Wsparcie techniczne

Każdy z produktów, które realizujemy dla naszych klientów objęty jest długą gwarancją działania oraz szerokim pakietem usług dodatkowych – tego typu wsparcie techniczne sprawia, że urządzenia REX-KAM – np. kruszarki czy młyny – to żywotność, wytrzymałość i wieloletnie użytkowanie.

9

Wieloletnie doświadczenie

Wybierając sprawdzonego producenta maszyn i urządzeń warto kierować się doświadczeniem. REX-KAM działa od lat 90. – zapewniamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną, która jest szczególnie ważna w przypadku projektowania i budowy maszyn przemysłowych, których kluczową cechą jest jakość.

REX-KAM – producent kruszarek od 30 lat

Wybierając kruszarki szczękowe, stożkowe, walcowe, młotkowe czy udarowe w REX-KAM masz pewność, co do najwyższej jakości. Wynika to z naszego ponad 30-letniego doświadczenia w branży. Jako biuro projektowe i producent kruszarek, tworzymy niezawodne i wytrzymałe urządzenia, które sprawdzają się również w przypadku nietypowych zastosowań.

Kruszarki w Bydgoszczy – sprawdź REX-KAM

Biuro projektowania maszyn oraz producent urządzeń REX-KAM zapewnia:

  • prace koncepcyjne nad projektem kruszarki,
  • realizację projektu opracowanego pod kątem potrzeb Klienta,
  • wdrożenie i uruchomienie kruszarki,
  • pełen serwis oraz konserwację urządzeń,
  • modernizację istniejących maszyn pod kątem zwiększenia wydajności, trwałości i jakości produktu kruszenia.

Usługi projektowania i budowy kruszarek dla przemysłu realizowane są w Bydgoszczy; zasięg pracy REX-KAM obejmuje cały kraj oraz wykonywanie zleceń na zamówienie dla podmiotów zagranicznych.

Skontaktuj się z działem obsługi REX-KAM, by poznać szczegółową ofertę kruszarek.

Napisz do REX-KAM : biuro@rex-kam.pl

Jerzy Solecki – założyciel firmy REX-KAM

Biuro Projektowania i Realizacji REX-KAM

v

Zadzwoń lub napisz

tel. 52 361-62-50

fax. 52 361-62-52

e-mail: biuro@rex-kam.pl

Adres zakładu i firmy

Zakład produkcyjny:

ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz

Siedziba firmy:

Ujejskiego 59/24, 85-168 Bydgoszcz

Inne dane

NIP PL: 554-046-89-62

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8-16