52 361 62 50 biuro@rex-kam.pl

Realizacje

Kilkadziesiąt lat tradycji REX-KAM to szerokie zestawienie wykonanych projektów, wdrożeń, napraw, regeneracji i remontów urządzeń.

Przykłady produkcji, remontów i modernizacji

Remonty i modernizacje realizowane w Bydgoszczy przez REX-KAM to setki przykładów projektów oraz usług wykonanych dla Klientów związanych z nami od lat. Zestawienie typowych realizacji obejmuje zarówno przykłady wykonania pełnych ciągów technologicznych jak i usługi remontowe maszyn oraz modernizacje urządzeń przemysłowych. 

Projektowanie i produkcja 

Kilkadziesiąt lat tradycji REX-KAM to setki wykonanych projektów oraz wdrożeń dla Klientów z Bydgoszczy, województwa kujawsko-pomorskiego oraz innych regionów Polski. Wśród przykładów są:

Remonty maszyn produkcyjnych

REX-KAM zapewnia kompleksowe modernizacje urządzeń standardowych jak i specjalistycznych. Wśród realizacji są m.in.:

Regeneracje urządzeń 

Działalność produkcyjna i przemysłowa odgórnie obłożona jest ryzykiem uszkodzeń – ogranicza je regularna regeneracja maszyn. 

Skontaktuj się z biurem obsługi klienta REX-KAM, by poznać możliwości współpracy.

Dlaczego REX-KAM?

9

Atrakcyjne ceny

Skutecznie łączymy wysoką jakość produktów z przystępnym cennikiem na usługi projektowe i wykonawstwo urządzeń dla przemysłu. Kruszarki, młyny, sortownice – czegokolwiek potrzebujesz, możesz liczyć na korzystne warunki współpracy i możliwość indywidualnych ustaleń cenowych. 

9

Wsparcie techniczne

Każdy z produktów, które realizujemy dla naszych klientów objęty jest długą gwarancją działania oraz szerokim pakietem usług dodatkowych – tego typu wsparcie techniczne sprawia, że urządzenia REX-KAM – np. kruszarki czy młyny – to żywotność, wytrzymałość i wieloletnie użytkowanie.

9

Wieloletnie doświadczenie

Wybierając sprawdzonego producenta maszyn i urządzeń warto kierować się doświadczeniem. REX-KAM działa od lat 90. – zapewniamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną, która jest szczególnie ważna w przypadku projektowania i budowy maszyn przemysłowych, których kluczową cechą jest jakość.

“Od lat uważamy, że o jakości produktów firmy projektowo-realizacyjnej decyduje satysfakcja klienta – marka REX-KAM buduje ją już od dekad. A to oznacza setki zadowolonych klientów”

Jerzy Solecki – założyciel firmy REX-KAM

Biuro Projektowania i Realizacji REX-KAM

v

Zadzwoń lub napisz

tel. 52 361-62-50

fax. 52 361-62-52

e-mail: biuro@rex-kam.pl

Adres zakładu i firmy

Zakład produkcyjny:

ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz

Siedziba firmy:

Ujejskiego 59/24, 85-168 Bydgoszcz

Inne dane

NIP PL: 554-046-89-62

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8-16