52 361 62 50 biuro@rex-kam.pl

Suszarnie

Suszarnie to urządzenia, które zapewniają skuteczną obróbkę cieplną wszystkich kluczowych surowców dla przemysłu, budownictwa czy branży nawozowej. REX-KAM, producent suszarni w Bydgoszczy to projektowanie urządzeń oraz ich wykonawstwo zgodnie z oczekiwaniami odbiorcy.

Projektowanie i budowa suszarni

REX-KAM, biuro projektowe i producent suszarni w Bydgoszczy zapewnia realizację wszystkich elementów krok po kroku. Sprzedaż suszarni obejmuje: zaprojektowanie urządzeń, testy techniczne i wdrożeniowe oraz dystrybucję i usługi serwisowo-konserwacyjne. Skontaktuj się z działem handlowym REX-KAM, by sprawdzić, jak wygląda aktualny cennik suszarni. 

Suszarnie – sposób działania i zastosowanie

Suszarnie wykonywane przez REX-KAM to zaawansowane technologiczne maszyny dostosowane  do najbardziej oryginalnych założeń technicznych inwestora. Przykładowa suszarnia obrotowa przeznaczona jest do suszenia materiałów sypkich, jak:

 • kamień wapienny, 
 • węgiel, 
 • żużel, 
 • piasek
 • materiały plastyczne (szlamy, muły, gliny, koncentraty).

Wyposażenie wnętrza suszarni uzależnione jest od jej przeznaczenia. Suszarnia może pracować jedynie w ciągu technologicznym o ściśle określonych parametrach technicznych.

Budowa suszarni

Suszarnia składa się z:

 • walczaka z wyposażeniem wnętrza,
 • ułożyskowania nośnego i nośno-oporowego,
 • przystawki napędowej,
 • wlotu
 • wylotu.

Wnętrze walczaka wyposażone jest w elementy do intensyfikacji procesu suszenia, jak łańcuchy, łopatki, celki itp., których rodzaj i sposób zabudowy w walczaku uzależniony jest od przeznaczenia suszarki. Walczak suszarni poprzez osadzone na nim pierścienie wsparty jest na dwóch zespołach rolek ułożyskowanych tocznie, przy czym jeden z zestawów ma również rolki oporowe, ograniczające ruch osiowy walczaka.

Dlaczego REX-KAM?

9

Atrakcyjne ceny

Skutecznie łączymy wysoką jakość produktów z przystępnym cennikiem na usługi projektowe i wykonawstwo urządzeń dla przemysłu. Kruszarki, młyny, sortownice – czegokolwiek potrzebujesz, możesz liczyć na korzystne warunki współpracy i możliwość indywidualnych ustaleń cenowych. 

9

Wsparcie techniczne

Każdy z produktów, które realizujemy dla naszych klientów objęty jest długą gwarancją działania oraz szerokim pakietem usług dodatkowych – tego typu wsparcie techniczne sprawia, że urządzenia REX-KAM – np. kruszarki czy młyny – to żywotność, wytrzymałość i wieloletnie użytkowanie.

9

Wieloletnie doświadczenie

Wybierając sprawdzonego producenta maszyn i urządzeń warto kierować się doświadczeniem. REX-KAM działa od lat 90. – zapewniamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną, która jest szczególnie ważna w przypadku projektowania i budowy maszyn przemysłowych, których kluczową cechą jest jakość.

REX-KAM – producent suszarni od 30 lat

Wybierając np. suszarnie obrotowe w REX-KAM masz pewność jakości, która wynika z ponad 30-letniego doświadczenia w branży. Jako biuro projektowe i producent młynów, kruszarek i suszarni tworzymy urządzenia o dużej niezawodności działania i wytrzymałe również w przypadku nietypowych zastosowań. Maszyny o dużej wydajności zapewniają dostosowany do potrzeb klienta stopień kruszenia. 

Suszarnie w Bydgoszczy – sprawdź REX-KAM

Biuro projektowania maszyn oraz producent urządzeń REX-KAM zapewnia:

 • prace koncepcyjne nad technologią suszarni
 • realizację projektu opracowanego pod kątem potrzeb Klienta
 • wdrożenie i uruchomienie suszarni 
 • pełen serwis oraz konserwację urządzeń

Usługi projektowania i budowy suszarni przemysłowych realizowane są w Bydgoszczy; zasięg pracy REX-KAM obejmuje cały kraj oraz wykonywanie zleceń na zamówienie dla podmiotów zagranicznych. 

Skontaktuj się z działem obsługi REX-KAM, by poznać szczegółową ofertę i cennik suszarni.

Napisz do REX-KAM : biuro@rex-kam.pl

Jerzy Solecki – założyciel firmy REX-KAM

Biuro Projektowania i Realizacji REX-KAM

v

Zadzwoń lub napisz

tel. 52 361-62-50

fax. 52 361-62-52

e-mail: biuro@rex-kam.pl

Adres zakładu i firmy

Zakład produkcyjny:

ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz

Siedziba firmy:

Ujejskiego 59/24, 85-168 Bydgoszcz

Inne dane

NIP PL: 554-046-89-62

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8-16