52 361 62 50 biuro@rex-kam.pl

Patenty

REX-KAM to biuro projektowe, które od lat charakteryzuje się wyjątkowymi umiejętnościami dostosowania projektów do potrzeb Klienta. Poświadczają to m.in. patenty marki REX-KAM. 

Certyfikaty marki REX-KAM

REX-KAM to szerokie zestawienie patentów – produktów zaprojektowanych i wdrożonych przez nasz zespół. To dowód innowacyjności, koncepcji oraz umiejętnego połączenia wiedzy teoretycznej i praktycznej, którą zapewniamy podczas obsługi projektowej i realizacji dla naszych Klientów.

Dlaczego REX-KAM?

9

Atrakcyjne ceny

Skutecznie łączymy wysoką jakość produktów z przystępnym cennikiem na usługi projektowe i wykonawstwo urządzeń dla przemysłu. Kruszarki, młyny, sortownice – czegokolwiek potrzebujesz, możesz liczyć na korzystne warunki współpracy i możliwość indywidualnych ustaleń cenowych. 

9

Wsparcie techniczne

Każdy z produktów, które realizujemy dla naszych klientów objęty jest długą gwarancją działania oraz szerokim pakietem usług dodatkowych – tego typu wsparcie techniczne sprawia, że urządzenia REX-KAM – np. kruszarki czy młyny – to żywotność, wytrzymałość i wieloletnie użytkowanie.

9

Wieloletnie doświadczenie

Wybierając sprawdzonego producenta maszyn i urządzeń warto kierować się doświadczeniem. REX-KAM działa od lat 90. – zapewniamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną, która jest szczególnie ważna w przypadku projektowania i budowy maszyn przemysłowych, których kluczową cechą jest jakość.

“Od lat uważamy, że o jakości produktów firmy projektowo-realizacyjnej decyduje satysfakcja klienta – marka REX-KAM buduje ją już od dekad. A to oznacza setki zadowolonych klientów”

Jerzy Solecki – założyciel firmy REX-KAM

Biuro Projektowania i Realizacji REX-KAM

v

Zadzwoń lub napisz

tel. 52 361-62-50

fax. 52 361-62-52

e-mail: biuro@rex-kam.pl

Adres zakładu i firmy

Zakład produkcyjny:

ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz

Siedziba firmy:

Ujejskiego 59/24, 85-168 Bydgoszcz

Inne dane

NIP PL: 554-046-89-62

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8-16