52 361 62 50 biuro@rex-kam.pl

Przesiewacze wibracyjne

Maszyny do przesiewania dostarczane przez biuro projektowe i wykonawcze REX-KAM to przede wszystkim przesiewacze wibracyjne. Firma zapewnia opracowanie oraz przygotowanie urządzeń każdego typu, w tym przenośników.

Projektowanie i budowa przesiewaczy wibracyjnych

Przesiewacze wibracyjne przeznaczone są do przesiewania frakcji o zróżnicowanej wielkości w procesach odbywających się na sucho i na mokro. W efekcie przesiewacze umożliwiają m.in. odseparowanie zanieczyszczeń podczas procesu przesiewania. Odnosi się to również do brył ponadgabarytowych występujących w surowcu.

Przesiewacze wykonywane przez REX-KAM wykorzystują innowacyjną technologię, która jest wynikiem m.in. patentów firmy. Efektami są wysoka wydajność przesiewania, kompaktowe rozmiary urządzeń oraz konsekwentne dążenie do tego, by przesiewacze charakteryzowały się niskim poziomem hałasu oraz ograniczonym zużyciem energii.

Przesiewacze wibracyjne i rolkowe

REX-KAM zapewnia wykonanie wszystkich rodzajów przesiewaczy. Dominujące miejsce w ofercie mają przesiewacze wibracyjne i przesiewacze rolkowe – najpopularniejsze rozwiązania w zastosowaniu przemysłowym i produkcyjnym.

Wszystkie typy przesiewaczy zostały wyposażone w napęd, a parametry ruchu oraz rodzaje sit dobierane są według wymagań danego procesu. Istnieje możliwość wyposażenia przesiewaczy w dodatkowe funkcje ustalane na podstawie wymagań technologicznych Klienta, dla którego projektowane są przesiewacze.  

Projektowanie i wykonanie przesiewaczy

REX-KAM zapewnia projektowanie i budowę przesiewaczy wibracyjnych i rolkowych oraz innych w Bydgoszczy. Współpracujemy jednak z firmami z całej Polski, a także wielu lokalizacji w Europie. Przesiewacze objęte są gwarancją producenta, zapewniamy pełen serwis oraz wsparcie modernizacyjne.

Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły współpracy, cennik obejmujący przesiewacze wibracyjne i przesiewacze rolkowe oraz możliwości realizacji zlecenia.

Dlaczego REX-KAM?

9

Atrakcyjne ceny

Skutecznie łączymy wysoką jakość produktów z przystępnym cennikiem na usługi projektowe i wykonawstwo urządzeń dla przemysłu. Kruszarki, młyny, sortownice – czegokolwiek potrzebujesz, możesz liczyć na korzystne warunki współpracy i możliwość indywidualnych ustaleń cenowych. 

9

Wsparcie techniczne

Każdy z produktów, które realizujemy dla naszych klientów objęty jest długą gwarancją działania oraz szerokim pakietem usług dodatkowych – tego typu wsparcie techniczne sprawia, że urządzenia REX-KAM – np. kruszarki czy młyny – to żywotność, wytrzymałość i wieloletnie użytkowanie.

9

Wieloletnie doświadczenie

Wybierając sprawdzonego producenta maszyn i urządzeń warto kierować się doświadczeniem. REX-KAM działa od lat 90. – zapewniamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną, która jest szczególnie ważna w przypadku projektowania i budowy maszyn przemysłowych, których kluczową cechą jest jakość.

Przesiewacze kołowe typu lekkiego – pracujące na sucho i z natryskiem.

Charakterystyka techniczna

 

 

3.00

3.01

3.02

3.03

3.04

3.05

3.06

3.07

3.08

3.09

Szerokość

mm

500

650

800

1000

1250

1400

1600

1800

2000

2500

Długość

mm

 

 

 

 

 

 

 

5000

5000

6000

Podkłady

szt

 

 

 

 

 

 

 

1-2

1-2

1-2

Nadawa

mm

 

 

 

 

 

 

 

200

200

200

Wydajność trans.

t/h

 

 

 

 

 

 

 

350

 

500

Moc silnika

kW

 

 

 

 

 

 

 

11

22

37

Masa

Mg

 

 

 

 

 

 

 

5.5

7.5

12

Uwagi ogólne:

Nadawa – podana w tabeli wielkość podawanego surowca dotyczy max wielkości wersji podstawowej dla wykonań specjalnych wartość ta może ulec zmianie.

Wydajność – podane w tabelach wartości są orientacyjne, wydajności poszczególnych urządzeń zależne są od wielu czynników: własności fizyko-chemicznych surowca, wilgotność, zanieczyszczenia, od żądanej wielkości produktu,

Moc silnika – podana w tabelach moc silnika elektrycznego jest dla wykonania w wersji podstawowej, dla wykonań specjalnych wartość ta może ulec zmianie.

Masa – podana w tabelach masa urządzenia jest orientacyjna i dotyczy wersji podstawowej.

Napisz do REX-KAM : biuro@rex-kam.pl

Biuro Projektowania i Realizacji REX-KAM

v

Zadzwoń lub napisz

tel. 52 361-62-50

fax. 52 361-62-52

e-mail: biuro@rex-kam.pl

Adres zakładu i firmy

Zakład produkcyjny:

ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz

Siedziba firmy:

Ujejskiego 59/24, 85-168 Bydgoszcz

Inne dane

NIP PL: 554-046-89-62

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8-16