52 361 62 50 biuro@rex-kam.pl

Przesiewiacze

Przesiewacze materiałów sypkich to jeden z podstawowych sektorów działalności REX-KAM. Zapewniamy przesiewacze żwiru, kruszywa, piasku inne rodzaje – zarówno na etapie projektowania jak i wykonania urządzeń.

Projektowanie i budowa przesiewaczy 

sNowoczesne przesiewacze mogą zostać wykorzystywane w szerokim zakresie produktów. Zakres użycia to m.in.:

  • piasek i żwir
  • materiały budowlane
  • materiał skalny, grys, tłuczeń
  • minerały, peletki, aglomeraty
  • produkty chemiczne, nawozy, granulaty

Tak szeroki zakres realizacji pozwala dostosować zaprojektowanie i wykonanie przesiewaczy do indywidualnych potrzeb inwestora.

Przesiewacze wibracyjne – oferta REX-KAM

REX-KAM, biuro projektowania i realizacji maszyn w Bydgoszczy, zapewnia wysokiej jakości przesiewacze wibracyjne bazując m.in. na 30-letnim doświadczeniu w branży. Oferowane maszyny i zróżnicowane pakiety wyposażenia sprawiają, że przesiewacze realizowane są pod kątem konkretnych wymagań klienta. Istnieje więc możliwość zaprojektowania nowego urządzenia, które zastąpiłoby dotychczas używany przesiewacz. Zamiana technologiczna odbywa się dzięki temu bez wpływu na ciągłość pracy. Zastąpienie przesiewaczy nie wiąże się ze zmianami w zakresie struktury całej konstrukcji oraz zsypów.

Maszyny do przesiewania mogą być w pełni dostosowane do potrzeb odbiorcy pod kątem m.in. rodzaju ruchu, kąta pochylenia czy innych cech charakterystycznych zakładanych przez inwestora. Przesiewacze REX-KAM to rozwiązania dostosowane do pracy w warunkach mokrych i suchych wraz z możliwością podłączenia ich pod inne ciągi konstrukcyjne.

REX-KAM dostarcza instalacje przesiewające standardowe oraz inne rozwiązania do przesiewania produktów o zróżnicowanej sypkości i wilgotności. Oferta przesiewaczy obejmuje konstrukcje dostosowane do materiałów drobno- oraz średnioziarnistych. Zamawiając w REX-KAM urządzenia przesiewające wraz z wcześniejszym zaprojektowaniem kompletnej linii do przemiału i segregacji produktów sypkich możesz liczyć na perfekcyjne działanie w wieloletniej perspektywie.
Niezależnie od tego REX-KAM zapewnia także kompleksowy serwis przesiewaczy – naprawy, modernizacje oraz rozbudowy poprzez dostosowanie do nowych oczekiwań inwestora.

Zastosowanie przesiewaczy w przemyśle

REX-KAM wykonuje przesiewacze dla przemysłu i branży produkcyjnej od kilku dekady. Dział konstrukcyjny i wykonanie przesiewaczy w Bydgoszczy zapewniają przesiewacze m.in. dla przemysłu młynarskiego, ale również wykorzystywane m.in. w branży odkrywkowej czy wydobywczym oraz budowlanym. Możliwości dostosowania maszyn do konkretnych oczekiwań klienta pozwala spełnić wszelkie nietypowe zamówienia.

Skontaktuj się z działem handlowym, by poznać szczegółową ofertę oraz cennik przesiewaczy.

Dlaczego REX-KAM?

9

Atrakcyjne ceny

Skutecznie łączymy wysoką jakość produktów z przystępnym cennikiem na usługi projektowe i wykonawstwo urządzeń dla przemysłu. Kruszarki, młyny, sortownice – czegokolwiek potrzebujesz, możesz liczyć na korzystne warunki współpracy i możliwość indywidualnych ustaleń cenowych. 

9

Wsparcie techniczne

Każdy z produktów, które realizujemy dla naszych klientów objęty jest długą gwarancją działania oraz szerokim pakietem usług dodatkowych – tego typu wsparcie techniczne sprawia, że urządzenia REX-KAM – np. kruszarki czy młyny – to żywotność, wytrzymałość i wieloletnie użytkowanie.

9

Wieloletnie doświadczenie

Wybierając sprawdzonego producenta maszyn i urządzeń warto kierować się doświadczeniem. REX-KAM działa od lat 90. – zapewniamy nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i praktyczną, która jest szczególnie ważna w przypadku projektowania i budowy maszyn przemysłowych, których kluczową cechą jest jakość.

Napisz do REX-KAM : biuro@rex-kam.pl

Jerzy Solecki – założyciel firmy REX-KAM

Biuro Projektowania i Realizacji REX-KAM

v

Zadzwoń lub napisz

tel. 52 361-62-50

fax. 52 361-62-52

e-mail: biuro@rex-kam.pl

Adres zakładu i firmy

Zakład produkcyjny:

ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz

Siedziba firmy:

Ujejskiego 59/24, 85-168 Bydgoszcz

Inne dane

NIP PL: 554-046-89-62

}

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 8-16